Плита Magio MG-441 білий
Magio MG-441 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magio MG-441 білий
Усі ціни 20 →Настільна плита Magio MG-441 | 1 267 грн. |
Настільна плита Magio MG-441 | 915 грн. |
MAGIO MG-441 | 970 грн. |
Настольная плита MAGIO MG-441 | 929 грн. |
Настольная плита Magio MG-441 | 1 012 грн. |
ще 15 пропозицій
Додаткові функції і можливості плити Magio MG-441:
- Діаметр комфорок: 185 мм, 155 мм
- Бистрий нагрів
- Світловий індикатор роботи
РекомендуємоПорівняти в таблиці →