Плита Grunhelm GI-905 чорний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GI-905 чорний
Grunhelm GI-905 Setevuha.ua З нами 3 роки (Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
990 грн.
Grunhelm GI-905 Потужність підключення/200 0 Вт|Дисплей/Так| Рівні потужності/8|Ді апазон температур/80°- 600 °C|Функції/Тайм ер, Захист від пере... ще гріву|Гарантійн ий термін/2 роки|Тип плити/Індукційн а|Вага/1,56 кг|Тип варильної панелі/Індукцій на|Передня права конфорка/Потужн ість 2 кВт, Діаметр 25 см|Комплектація /Гарантійний талон, Інструкція, Настільна плита|Габарити (ВхШхГ)/28 х 35 см|Кількість конфорок / зон нагріву/1|Матер іал основи/Загартов ане скло|Тип управління/Елек тронне|Колір виробника/Чорни й|Тип зон нагріву/Індукці йний|Бренд/Grun helm|Вага в упаковці, кг/1,86 кг|Країна виробництва/Кит ай|Габарити упаковки (ВхШхГ)/8,5 х 31,5 х 39 см
COMFY.ua З нами 9 років (Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
999 грн.
Плитка GRUNHELM GI-905 Офіційний партнер Grunhelm
FOXTROT.UA (Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Настольная плита Grunhelm GI-905 - Тип варочной поверхности: электрическая
- Управление конфорками: сенсорное
- Варочная поверхность:... ще сенсорное
- Рабочая поверхность: стеклокерамика
- Кол-во индукционных конфорок: 1 шт
- Мощность конфорок: 2 кВт
- Дополнительно: 2 кВт
Eldom.com.ua З нами 4 роки (Київ)
Поскаржитись
931 грн.
Настільна плита електрична Grunhelm GI-905 999 грн.
Динаміка цін на Grunhelm GI-905 чорний
Мінімальна Середня Максимальна