Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Машинки для стрижки волосся   /   Magio

Машинка для стрижки Magio MG-587

Фото - Машинка для стрижки волосся Magio MG-587
Фото 3
Magio MG-587
Колір
Основне призначеннямашинка для стрижки
Комплектація
Функції насадок/головокніж для стрижки
Фіксовані гребені (прямі)4 шт. / 3, 6, 9, 12 мм /
Характеристики
Довжина стрижкидо 12 мм
Регулювання довжини ножа
Ширина ножа45 мм
Матеріал /покриття лезнержавіюча сталь
Джерело живлення
Джерело живленнямережа
Інше
Додатково у комплектіножиці
гребінець
Довжина кабелю1.7 м
Офіційний сайтmagio.ua
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magio 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magio.

Купити Magio MG-587

Усі ціни 80 →

Машинка для стрижки MAGIO МG-587 MG-587

Офіційний партнер Magio
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
999 грн.

Машинка для стрижки Magio МG-587

+ 23 балів ITbox, Живлення - акумулятор, 3 - 13 мм, Тип встановлення довжини - знімні насадки, час автономної роботи - 210 хв... ще, час зарядки - 3 години, клькість насадок - 4, матеріал лез - нержавіюча сталь з титановим покриттям, додатково - тип акумулятора: li-ion, функції турбо, 18 х 4.7 х 3.5 см, 292 г, Колір - золотий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Машинка для стрижки Magio MG-587

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 501 грн.

Машинка для стрижки Magio MG-587

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись

Машинка для стрижки (тример) Magio MG-587N

Призначення: машинка для стрижки / Потужність: 9 Вт / Матеріал лез: Нержавіюча сталь
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 057 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Magio MG-587

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
звичайна модель, нічого особливого
1 березня 2017
Потужність машинки слабка, тому краще додайте трохи і купіть потужніше, я залишилася засмучена після придбання цієї машинки.
зовнішній вигляд
Потужність слабка
користуюся Magio MG-587 менше місяця
Додати відгук