Тример для бороди Tico Professional Pro Expert Mini 100415
Фото 3 |
Tico Professional Pro Expert Mini 100415 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tico Professional 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tico Professional.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tico Professional Pro Expert Mini 100415
Усі ціни 14 →Тример для окантовки Tico Professional Pro Expert Mini Silver (100415SIL) | 2 120 грн. |
Тример TICO Professional EXPERT Mini Gold (100415GO) | 2 650 грн. |
Тример для окантовки Tico Professional Pro Expert Mini Gold (100415GO) | 1 799 грн. |
Тример TICO Professional PRO EXPERT Mini Silver (100415SL) | 2 500 грн. |
Триммер TICO для стрижки Pro Expert mini Silver (100415SIL) (0173296) | 2 444 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →