Плойка Magio MG-706
Magio MG-706 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magio MG-706
Усі ціни 41 →Прилад для укладання волосся Magio MG-706 | 399 грн. |
Плойка для волосся Magio MG-706 | 764 грн. |
Плойка для локонів Magio MG-706 | 440 грн. |
Плойка Magio МG-706 (MG-706) MG-706 | 439 грн. |
Magio MG-706 | 469 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості фена Magio MG-706:
- Складана підставка
РекомендуємоПорівняти в таблиці →