Плойка Monte MT-5103D
Monte MT-5103D |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5103D
Плойка Monte MT-5103D MT-5103-D чор | 339 грн. |
Плойка Monte MT-5103D | 356 грн. |
Плойка для волосся Monte (MT-5103D) | 516 грн. |
Щіпці для волосся MONTE MT-5103 D | 360 грн. |
Модификації Monte MT-5103D
Ціни на Monte MT-5103D |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5103G | від 357 грн. | 2 пропозиції | ||
Monte MT-5103C | від 333 грн. | 4 пропозиції | ||
Monte MT-5103B | від 351 грн. | 5 пропозицій | ||
Monte MT-5103D | від 339 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →