Стайлер Magio MG-601
Magio MG-601 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magio MG-601
Усі ціни 46 →Прилад для укладання волосся Magio MG-601 | 399 грн. |
Випрямляч для волосся Magio MG-601 | 746 грн. |
Стайлер для волосся Magio MG-601 | 409 грн. |
Magio MG-601 | 449 грн. |
Вирівнювач для волосся Magio MG-601 | 447 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →