Стайлер Magio MG-586
Фото 3 |
Magio MG-586 білий рожевий |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magio MG-586
Усі ціни 29 →Magio MG-586 | 549 грн. |
Вирівнювач для волосся Magio MG-586 | 549 грн. |
Magio MG-586 | 549 грн. |
Magio Вирівнювач для волосся Magio MG-586 | 549 грн. |
Стайлер Magio МG-586 | 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Magio MG-586
Ціни на Magio MG-586 |
---|---|---|---|---|
Magio MG-586 | від 399 грн. | 32 пропозиції | ||
Magio MG-600 | від 529 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →