Плойка Monte MT-5107B
Monte MT-5107B синій чорний |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5107B
Усі ціни 6 →Плойка Monte MT-5107B Blue MT-5107 B black/blue | 365 грн. |
Плойка Monte RMT-5107B 45 Вт | 498 грн. |
Плойка Monte RMT-5107B 45 Вт | 623 грн. |
Плойка для волосся Monte (MT-5107B Blue) | 551 грн. |
Щипці для волосся MONTE MT-5107 B | 386 грн. |
Плойка Monte RMT-5107B 45 Вт | 535 грн. |
Модификації Monte MT-5107B
Ціни на Monte MT-5107B |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5107B | від 365 грн. | 6 пропозицій | ||
Monte MT-5107C | від 359 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →