Електролобзик Metabo STE 140 Plus 601403500
Фото 11 |
Metabo STE 140 Plus 601403500 |
|
Захист від повторного включення
Модель 601403500 поставляється з звичайним кейсом, а модель 601403700 — з кейсом Metaloc
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo STE 140 Plus 601403500
Усі ціни 8 →Лобзик Metabo STE 140 Plus + кейс (601403500) | 10 322 грн. |
Лобзик Metabo STE 140 Plus в кейсі MetaBox 145 601403500 | 10 499 грн. |
Лобзик Metabo STE 140 Plus Industrial 601403500 | 10 499 грн. |
Лобзик Metabo STE 140 PLUS (кейс) 601403500 | 10 322 грн. |
Электролобзик Metabo STE 140 PLUS (601403500) | 10 322 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →