Набір інструментів Makita D-00795
Makita D-00795 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita D-00795
Усі ціни 19 →Набір бурів Makita SDS-PLUS 5 шт (D-00795) | 225 грн. |
Набір бурів SDS-Plus Makita 5 шт D-00795 | 250 грн. |
Набор буров по бетону Makita SDS-Plus 5шт. (D-00795) | 285 грн. |
Набір бурів Makita SDS-Plus, 5-8мм (D-00795) D-00795 | 285 грн. |
MAKITA SDS-Plus 5 шт. (D-00795) | 285 грн. |
ще 14 пропозицій
Додаткові функції і можливості набору інструментів Makita D-00795:
- Розміри:
- 5, 6, 8x110 мм, 6, 8x160 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →