Перфоратор Makita DHR165Z
Відео 2Фото 8 |
Легкий акумуляторний дворежимний перфоратор з патроном стандарту SDS Plus і акумуляторним живленням. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії з лінійки Makita LXT, продукти якої призначені для активного професійного використання. Має практичну лінійну компонування і ергономічну конструкцію з амортизуючими гумовими накладками на рукоятях, які ефективно гасять вібрацію.
Обладнаний надійним колекторним двигуном постійного струму, який добре захищений від пилу і забезпечує значний крутний момент. Довговічний ударний механізмом генерує енергію удару до 1,3 Дж. Завдяки живленню від ємною літій-іонної акумуляторної батареї з напругою 18В, перфоратор Makita DHR165Z має підвищену мобільність і стане цінним помічником на об'єктах, позбавлених підключення до електричної мережі.
Здатний працювати в двох режимах: звичайного і ударного свердління. У першому може швидко створювати отвори діаметром до 13 мм в сталі загального призначення, кольорових металах і їх сплавах, деревині та полімерах. Другий призначений для енергійного свердління міцних марок бетону (плит, стін, перекриттів), цегляних кладок, каміння та інших твердих мінеральних матеріалів. Передбачений реверс і електронне регулювання швидкості обертання патрона.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita DHR165Z
Усі ціни 6 →Акумуляторний перфоратор Makita DHR 165 Z DHR165Z | 6 501 грн. |
Акумуляторний перфоратор Makita DHR165Z, без акб | 6 501 грн. |
Перфоратор акумуляторний Makita DHR165Z (без АКБ та ЗП) | 9 293 грн. |
Акумуляторний перфоратор Makita DHR165Z (каркас) Makita | 7 144 грн. |
Перфоратор акумуляторний Makita DHR165Z SDS-PLUS (без акум) | 6 139 грн. |
Акумуляторний перфоратор Makita DHR165Z (без АКБ) | 9 293 грн. |
- Модель DHR165Z — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса
- Модель DHR165Y1J — у комплекті 1 акумулятор (1.5 Агод), кейс Makpac
- Модель DHR165RME — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Модель DHR165RMJ — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс Makpac
- Модель DHR165RTJ — в комплекті 2 акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс Makpac