Перфоратор Bosch GBH 185-LI Professional 0611924020
Відео 4Фото 13 |
Bosch GBH 185-LI Professional 0611924020
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:1.9 Дж
Число ударів:4675 уд/хв
Оберти холостого ходу:1050 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, немає
Вага:2.3 кг
Всі характеристики
Характеристики GBH 185-LI Professional 0611924020
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GBH 185-LI Professional 0611924020
Усі ціни 27 →Аккумуляторный перфоратор Bosch GBH 185-LI Professional,SOLO 0611924020 | 6 299 грн. |
Акумуляторний перфоратор Bosch Professional GBH 185-LI, без акб і з/п 0611 | 7 164 грн. |
Аккумуляторный перфоратор Bosch Professional GBH 185-LI, без акб и з/у 061 | 7 164 грн. |
Акумуляторний перфоратор Bosch GBH 185-LI Professional, без акб 0611924020 | 7 164 грн. |
Перфоратор аккумуляторный Bosch GBH 185-LI (0611924020) - без аккумулятора | 7 164 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GBH 185-LI Professional 0611924020
Ціни на Bosch GBH 185-LI Professional 0611924020 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBH 185-LI Professional 0611924022 | від 9 449 грн. | 22 пропозиції | ||
Bosch GBH 185-LI Professional 0611924021 | від 11 799 грн. | 29 пропозицій | ||
Bosch GBH 185-LI Professional 0611924020 | від 6 299 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →