Пилосос
Makita DVC350Z
Makita DVC350Z |
|
В комплекті немає акумулятора.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DVC350Z
Усі ціни 24 →Акумуляторний пилосос Makita DVC350Z (без АКБ) | 7 299 грн. |
Акумуляторний пилосос Makita DVC350Z LXT, 18В, 54Вт, 3л | 9 240 грн. |
Акумуляторний пилосос Makita DVC 350 Z DVC350Z | 7 854 грн. |
Акумуляторний пилосос Makita DVC350Z, без акб | 7 854 грн. |
Будівельний пилосос Makita DVC350Z | 8 400 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →