Makita DCL180Z
Відео 18Фото 10 |
Makita DCL180Z |
|
Порівняно недорогий, легкий і зручний у використанні вертикальний пилосос від бренду Makita. Виріб може послужити відмінним вибором для сухого прибирання і стане незамінним знаряддям для щоденної роботи по дому, тим більше, що легко трансформується в переносну модель — варто лише від'єднати трубу. Пилосос важить всього 1,2 кг, мотор і пилозбірник приєднуються безпосередньо до знімною складовою трубці.
Об'єм циклонного пилозбірника — 0,65 л, а заряду акумулятора вистачає на 20 хвилин автономної роботи. Час повної зарядки — 0,3 год. Завдяки легкості і компактності пилосос Makita DCL180Z в пошані у автолюбителів, а також у сімей з дітьми та кішками — він ефективний проти різного роду крихт і котячої шерсті. Передбачено дві насадки — широка щітка для всіх підлогових поверхонь і щілинна насадка для важкодоступних місць. Загалом, перед нами оригінальна і недорога модель, яка чудово замінює віник і совок у щоденних домашніх роботах. Пилозбірник легко виймається і чиститься, та й загалом модель відрізняється високою ергономічністю і непоганий ефективністю роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita DCL180Z
Усі ціни 51 →Акумуляторний пилосос Makita DCL180Z (без АКБ) | 2 218 грн. |
Акумуляторний пилосос Makita DCL 180 Z (без АКБ) DCL180Z | 2 199 грн. |
Акумуляторний пилосос Makita DCL180ZB, без акб | 1 999 грн. |
Makita Makita DCL180Z | 2 758 грн. |
Акумуляторний пилосмок Makita DCL180Z каркас (DCL180Z) | 2 808 грн. |
0 0 2 4 |
Маю 3 пілососи, 1.Томас для сухого прибирання, дуже потужний, більше 1-шої потужності не вмикав (з п'яти рівнів), 2. Керхер ВД 3 господарський, і Макіта року тільки макітою користуюся, бо що - взявши і вже прибираєш, а не дістань, розмотай збери, замотай, сховай, хоча чистити щоразу потрібно, але знову ж таки дуже швидко. У порівнянні з Сяомі, то висновок : - та він у тебе вдвічі потужніший ніж мій сяомі - сказав колега, коли був у мене в гостях понравилось - це швидка готовність, висити на крючку, береш до рук, натиснувши кнопку і вперед всього 2 секунди, так і закінчення, якщо це не прибирання квартири, а лише десь шось прибрати 1 Акумулятор комплектний 3Аг (у мене був у наборі) - слабкий (вистачає на 3 прибирання, при тому, що в кінці заряду потужність відчутно падає), докупивши 5Аг-супер, а краще 6Аг. 2 Після кожного прибирання чистити, і дуже дорого якщо купувати тільки пылесос-комплект, і не мати інструменту макіти Павло Пузир: користуюся Makita DCL180Z більше року |
Я займаюся реставрацією та виготовленням копій старого годинника. Майстерня не велика, але підтримувати у ній порядок непросто. А пил на стелажах і дрібне сміття на підлозі це не найкращі помічники у справі. Цей пилосос купив для вирішення двох завдань: прибирання в майстерні та чищення салону своєї власної машини. Треба сказати, що з ними він справляється чудово. Перш за все скажу, що Makita це серйозна торгова марка, яка робить якісний професійний інструмент. Тож сумніватися як їхній товар не доводиться. У мене в господарстві є невелика ручна шліфувально-полірувальна машина та дриль-шуроповерт від цієї марки і вони виправдовують свою неабияку ціну на всі 100%. Цей пилосос теж відноситься до серії професійного інструменту, він зроблений з якісного та міцного пластику. Тягне добре, з пилом і сміттям у майстерні справляється чудово. Іноді, щоправда, засмоктує всяку потрібну і корисну дрібницю, але це вже особливості моєї роботи. Для машини додатково ставлю насадку для швів та пазів, чистота виходить майже ідеальна. Розбирання, збирання та чищення займає від сили п'ять хвилин. Шумить як і всі пилососи, але тихо. Заряду батареї вистачає приблизно 25 хвилин. Три роки повноцінної гарантії це завжди приємно. Ця модель продається без акумулятора та зарядного пристрою. Вони купуються окремо і один тільки 18-вольтовий фірмовий літій-іонний акумулятор найменшої ємності коштує дорожче, ніж цей пилосос. Особисто мені простіше, я використовую потужний акумулятор від дриля-шурупокрута і зарядне для нього в мене теж було. |