Відбійний молоток Makita HK1820
Відео 1Фото 5 |
Makita HK1820 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita HK1820
Усі ціни 27 →Відбійний молоток Makita HK1820 + кейс + 3 зубила | 16 690 грн. |
Makita HK1820 Відбійний молоток 45102 | 14 655 грн. |
Відбійний молоток Makita HK 1820 HK1820 | 16 690 грн. |
Відбійний молоток Makita HK1820 в кейсі | 16 690 грн. |
Відбійний молоток Makita HK1820 (HK1820) | 21 126 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →