Відбійний молоток Makita HM1111C
Фото 3 |
Makita HM1111C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita HM1111C
Усі ціни 24 →Відбійний молоток Makita HM1111C + кейс + зубило + мастило для хвостовиків | 23 023 грн. |
Відбійний молоток Makita HM 1111 C HM1111C | 23 023 грн. |
Відбійний молоток Makita HM1111C в кейсі | 23 023 грн. |
Відбійний молоток Makita HM1111C (HM1111C) | 29 143 грн. |
Отбойный молоток Makita (HM1111C) | 29 143 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →