USB-хаб MANHATTAN SuperSpeed USB-C 3.1 Gen 1 Hub with PD (163552)
Фото 6 |
MANHATTAN SuperSpeed USB-C 3.1 Gen 1 Hub with PD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MANHATTAN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MANHATTAN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MANHATTAN SuperSpeed USB-C 3.1 Gen 1 Hub with PD
Усі ціни 8 →USB3.0 Type-C Manhattan 3+1 порта White (163552) | 1 320 грн. |
Концентратор Intracom Manhattan Type-C 4-port USB 3.0 + 3.1 PD white (1635 | 1 438 грн. |
Manhattan USB Type-C to USB 3.0 Hub 3-ports with USB Type-C PD 1 port (163 | 1 285 грн. |
Manhattan Type-C 4-port 3.1 Gen 1 with Power Delivery White (163552) Type- | 1 225 грн. |
USB хаб MANHATTAN 163552 4-port | 1 332 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →