Мікрофон Maono AU-PM360TR
Відео 18Фото 9 |
Maono AU-PM360TR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maono 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maono.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maono AU-PM360TR
Студийный конденсаторный микрофон Maono AU-PM360TR (Черный) | 1 285 грн. |
Микрофон Maono AU-PM360TR Black | 1 312 грн. |
Студійний конденсаторний мікрофон Maono AU-PM360TR (Чорний) | 1 478 грн. |
Студійний конденсаторний універсальний дротовий мікрофон Maono AU-PM360TR | 1 777 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →