Мікрофон Thronmax Mdrill Zero Plus (M4P-TM01)
Відео 11Фото 10 |
Thronmax Mdrill Zero Plus |
|
Три конденсаторних голкою 16 мм кожен. Підсвічування. Від моделі Thronmax MDrill One відрізняється більш високою частотою дискретизації і розрядністю АЦП: 96 кГц / 24 біт відповідно.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thronmax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thronmax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thronmax Mdrill Zero Plus
Усі ціни 16 →Thronmax Mdrill ZeroPlus (M4P-TM01) Jet Black M4P-TM01 | 1 399 грн. |
Мікрофон Thronmax Mdrill Zero Plus Jet black 96Khz Microphone | 1 399 грн. |
Микрофон Thronmax Mdrill Zero Plus Jet black 96Khz Microphone | 1 399 грн. |
Мікрофон Thronmax Mdrill ZeroPlus Jet black 96Khz (M4P-TM01) | 1 628 грн. |
Thronmax Mdrill ZeroPlus Jet black 96Khz M4P-TM01 | 1 359 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →