CD-програвач Marantz SA-12SE
Відео 5Фото 6 |
Marantz SA-12SE
2021 рік
Відтвор.:CD-Audio, SACD
Формати:WMA, MP3, AAC, DSD, WAV, ALAC, FLAC, AIFF
Дискретизація ЦАП:384 кГц
Розрядність ЦАП:32 біт
Діапазон частот:2 – 50000 Гц
Відношення сигнал/шум:104 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.0008 %
Входи:S/P-DIF, оптичний
Виходи:оптичний
Всі характеристики
Купити Marantz SA-12SE
Усі ціни 15 →Marantz SA-12SE Black офіційна гарантія | 159 999 грн. |
Програвач Marantz SA-12 SE Czarny | 158 547 грн. |
Marantz SA-12 SE Czarny | 154 680 грн. |
Marantz SA-12 SE Czarny | 158 547 грн. |
CD-програвач Marantz SA-12 SE Silver Gold | 160 700 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →