Рушникосушарка MARIO Standard HP 500x1100
Фото 14 | від 4 722 до 7 500 грн. Порівняти ціни 13 → |
Модифікації MARIO Standard 22
Характеристики
MARIO Standard HP 500x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MARIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MARIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки MARIO Standard HP 500x1100:
- Площа приміщення, що обігрівається — 4.67 м2
- Різьбове з'єднання G1/2 (дюйм)
Де купити MARIO Standard HP 500x1100
Сортувати
Водяна рушникосушарка Mario Стандарт HP 1100x530 / 500 мм нержавіюча сталь | 6 296 грн. |
Mario Mario Стандарт HP 1100х530/500 4820111351343 | 7 495 грн. |
МАРІО Стандарт НР 1100/530/500 4820111351343 | 7 120 грн. |
Рушникосушка водяна Стандарт HP Mario 1100x500 1.3.0203.01.P | 6 296 грн. |
Mario Водяна рушникосушарка Mario Стандарт HP 1100x530/500 - 1.3.0203.01.P | 4 722 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо