Рушникосушарка MARIO Tokyo-I TR K 500x1200
Фото 4 | від 10 760 до 20 760 грн. Порівняти ціни 33 →Тип:електричний, драбинка Потужність:240 Вт Функції:терморегулятор, таймер |
Модифікації MARIO Tokyo-I 3
Характеристики
MARIO Tokyo-I TR K 500x1200 |
|
Регулювання температури в трьох режимах: 40 °, 45 °С, 50 °С. Таймер дозволяє встановити час нагрівання на 3 або 6 годин і перемикати режим роботи рушникосушки на постійний нагрів. Ступінь захисту: IP44.
Підключення до мережі ліворуч або праворуч.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MARIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MARIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MARIO Tokyo-I TR K 500x1200
Колір:
Сортувати
Електричний сушка для рушників Mario Токіо-І 800х400/80 TR К 2.2.1705.03.P | 11 045 грн. |
Mario Mario Токио I 1200х500/80 TR К (2.2.1704.03.P) 2.2.1704.03.P | 19 760 грн. |
Електрична рушникосушка Mario Токіо-I TRК 1200x500/80 2.2.1704.03.P | 19 760 грн. |
Сушарка для рушників Mario електричний Токіо-I, 1200x500x80мм (2.2.1704.03 | 17 992 грн. |
Mario Токіо-I 1200х500/80 TR К (2.2.1704.03.P) | 10 760 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо