Рушникосушарка MARIO Trapeze HP 400x800
від 3 819 до 4 775 грн. Порівняти ціни 14 → |
Модифікації MARIO Trapeze HP 4
Характеристики
MARIO Trapeze HP 400x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MARIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MARIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки MARIO Trapeze HP 400x800:
- Площа приміщення, що обігрівається — 2.74 м2
- Різьбове з'єднання G1/2 (дюйм)
Де купити MARIO Trapeze HP 400x800
Сортувати
Водяна рушникосушарка Mario Трапеция HP 800x430 / 400 мм нержавіюча сталь | 4 107 грн. |
Mario Mario Трапеция HP 800х430/400 4820111351794 | 4 775 грн. |
МАРІО Трапеція НР 800/430/400 4820111351794 | 4 536 грн. |
Рушникосушка водяна Трапеция HP Mario 800x400 1.3.2801.01.P | 4 059 грн. |
Mario Водяна рушникосушарка Mario Трапеция HP 800x430/400 - 1.3.2801.01.P | 3 819 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо