Сабвуфер Martin Logan Dynamo 400
Відео 2Фото 5 |
Martin Logan Dynamo 400
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:75 Вт
Частотний діапазон:30 – 200 Гц
Фільтр низьких частот.
Всі характеристики
Характеристики Dynamo 400
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Martin Logan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Martin Logan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Martin Logan Dynamo 400
Домашній кінотеатр MARTIN LOGAN Dynamo 400 | 32 800 грн. |
Сабвуфер активный Martin Logan Dynamo 400 Black | 32 803 грн. |
MARTIN LOGAN Dynamo 400 | 32 800 грн. |
Домашній кінотеатр Martin Logan Dynamo 400 czarny | 32 800 грн. |
Martin Logan Dynamo 400 czarny | 32 800 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →