Сабвуфер Cabasse Lipari 21
Відео 1Фото 5 |
Cabasse Lipari 21
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:200 Вт
Частотний діапазон:33 – 160 Гц
Всі характеристики
Характеристики Lipari 21
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cabasse 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cabasse.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cabasse Lipari 21
Усі ціни 12 →Cabasse Lipari 21 Black офіційна гарантія | 21 999 грн. |
Домашній кінотеатр Cabasse Lipari 21 Biały | 28 331 грн. |
Cabasse Lipari 21 Biały | 27 640 грн. |
Cabasse Lipari 21 Biały | 28 331 грн. |
Сабвуфер Cabasse Lipari 21 White | 22 620 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →