Крісло-гойдалка Mastela 8112
Фото 9 |
Mastela 8112 |
|
Керування зі смартфона. Москітна сітка.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mastela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mastela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mastela 8112
Усі ціни 22 →Убаюкивающий центр-качель Mastela dark grey темносерый 8112 | 3 156 грн. |
Заколисуючий центр-шезлонг 4в1 Mastela 8112 | 3 750 грн. |
Заколисуючий центр-шезлонг 4в1 Mastela 8114 | 2 914 грн. |
Крісло-гойдалка Mastela Заколисуючий центр-шезлонг 4 в 1 beige (Mastela 81 | 3 328 грн. |
Крісло-гойдалка Mastela Заколисуючий центр-шезлонг 4 в 1 beige (Mastela 81 | 3 047 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →