Крісло-гойдалка Chicco Comfy Wave (79890.16)
Відео 1Фото 7 |
Chicco Comfy Wave |
|
Знімний чохол. 3D хитання, 8 унікальних рухів. Звуки природи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chicco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chicco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chicco Comfy Wave
Укачивающий центр Chicco Comfy Wave (79890.16) | 10 990 грн. |
Крісло-гойдалка Chicco Comfy Wave light gray (79890.16) 79890.16 | 10 990 грн. |
Chicco Крісло-гойдалка Chicco Comfy Wave light gray (79890.16) 79890.16 | 10 990 грн. |
Заколисуючий центр Chicco Comfy Wave (79890.16) | 10 990 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →