Лещата Master Tool 07-0220 205 мм / губки 200 мм
Фото 4 |
Master Tool 07-0220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 07-0220 205 мм / губки 200 мм
Усі ціни 7 →Тиски слесарные MASTERTOOL 200 мм (07-0220) | 6 156 грн. |
Лещата слюсарні MASTER TOOL поворотні 200мм (07-0220) | 6 156 грн. |
Лещата слюсарні Mastertool поворотні 200 мм (07-0220) | 6 156 грн. |
Лещата слюсарні поворотні MASTERTOOL GM 200 мм (07-0220) | 6 156 грн. |
Лещата слюсарні настільні поворотні MASTERTOOL, 200 мм. Yellow (07-0220) | 6 156 грн. |
Лещата слюсарні поворотні Mastertool 200 мм 07-0220 | 6 156 грн. |
Лещата слюсарні MASTER TOOL 07-0220 200 мм | 6 156 грн. |
Модификації Master Tool 07-0220
Ціни на Master Tool 07-0220 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 07-0210 103 мм / губки 100 мм | від 2 052 грн. | 1 пропозиція | ||
Master Tool 07-0215 губки 150 мм | від 4 193 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 07-0220 205 мм / губки 200 мм | від 6 156 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →