Лещата Master Tool 07-0212 130 мм / губки 125 мм
Фото 7 | Товар застарів 2 588 грн. Тип: лещата; Призначення лещат: слюсарні; Механізм стиснення: гвинтовий; Ширина затиску (мм): 130; Ширина губок (мм): 125; поворотна основа; ковадло; змінні губки; Матеріал корпуса: сталь; Вага (кг): 8; |
Master Tool 07-0212 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Master Tool 07-0212
Ціни на Master Tool 07-0212 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 07-0210 103 мм / губки 100 мм | від 2 052 грн. | 1 пропозиція | ||
Master Tool 07-0215 губки 150 мм | від 4 193 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 07-0220 205 мм / губки 200 мм | від 6 156 грн. | 7 пропозицій |