Струбцина Master Tool 07-0401 200 мм
Фото 8 |
Master Tool 07-0401 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 07-0401 200 мм
Струбцина столярна автоматична MasterTool GM 200*60 мм, 800Н (Арт.: 07-040 | 242 грн. |
Струбцина столярна MASTERTOOL автоматична 200х60 мм 800Н 07-0401 | 342 грн. |
Струбцина столярна MASTERTOOL автоматична 200х60 мм 800Н 07-0401 | 242 грн. |
Струбцина автомат Mastertool 200 x 60 мм (07-0401) | 225 грн. |
Модификації Master Tool 07-0401
Ціни на Master Tool 07-0401 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 07-0400 150 мм | від 208 грн. | 10 пропозицій | ||
Master Tool 07-0401 200 мм | від 225 грн. | 8 пропозицій | ||
Master Tool 07-0403 300 мм | від 269 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →