Струбцина Master Tool 07-0003 300 мм
Master Tool 07-0003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 07-0003 300 мм
Струбцина F-образная MASTERTOOL 300мм (07-0003) | 283 грн. |
Струбцина столярна Mastertool тип "F" 300 x 80 мм дерев'яна ручка (07-0003 | 283 грн. |
Струбцина столярна тип "F" MasterTool GM 300*80 мм, 2100Н, дерев'яна ручка | 283 грн. |
Струбцина столярна MASTERTOOL тип "F" 300х80 мм 2100Н дерев'яна ручка DIN5 | 383 грн. |
Струбцина столярна MASTERTOOL тип "F" 300х80 мм 2100Н дерев'яна ручка DIN5 | 283 грн. |
Модификації Master Tool 07-0003
Ціни на Master Tool 07-0003 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 07-0000 150 мм | від 160 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 07-0001 200 мм | від 168 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 07-0002 250 мм | від 176 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 07-0003 300 мм | від 283 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →