Лещата Master Tool 07-0210 103 мм / губки 100 мм
Фото 4 | 2 052 грн. Купити! Лещата слюсарні настільні поворотні MASTERTOOL, 100 мм. Yellow (07-0210)Маркетплейс: Rozetka.ua AVL SHOPЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Master Tool 07-0210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Master Tool 07-0210
Ціни на Master Tool 07-0210 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 07-0210 103 мм / губки 100 мм | від 2 052 грн. | 1 пропозиція | ||
Master Tool 07-0215 губки 150 мм | від 4 193 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 07-0220 205 мм / губки 200 мм | від 6 156 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →