Лещата Master Tool 07-0215 губки 150 мм
Фото 7 |
Master Tool 07-0215 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 07-0215 губки 150 мм
Усі ціни 6 →Тиски слесарные MASTERTOOL 150 мм (07-0215) | 4 193 грн. |
Лещата слюсарні поворотні Mastertool 150 мм (07-0215) | 4 193 грн. |
Лещата слюсарні Mastertool поворотні 150 мм (07-0215) | 4 193 грн. |
Лещата слюсарні поворотні MasterTool GM 150 мм (Арт.: 07-0215) | 4 193 грн. |
Лещата слюсарні настільні поворотні MASTERTOOL, 150 мм. Yellow (07-0215) | 4 193 грн. |
Тиски слюсарні поворотні MASTER TOOL 07-0215 | 4 193 грн. |
Модификації Master Tool 07-0215
Ціни на Master Tool 07-0215 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 07-0210 103 мм / губки 100 мм | від 2 052 грн. | 1 пропозиція | ||
Master Tool 07-0215 губки 150 мм | від 4 193 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 07-0220 205 мм / губки 200 мм | від 6 156 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →