Струбцина Master Tool 07-0302 25 мм
Master Tool 07-0302 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 07-0302 25 мм
Струбцина С-образная MASTERTOOL 25мм (07-0302) | 92 грн. |
Струбцина столярна MASTERTOOL GM тип "G" 25 мм (07-0302) | 92 грн. |
Струбцина столярна MASTERTOOL тип "G" 25 мм 07-0302 | 192 грн. |
Струбцина столярна MASTERTOOL тип "G" 25 мм 07-0302 | 92 грн. |
Модификації Master Tool 07-0302
Ціни на Master Tool 07-0302 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 07-0302 25 мм | від 92 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 07-0305 50 мм | від 93 грн. | 2 пропозиції | ||
Master Tool 07-0307 75 мм | від 142 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 07-0310 100 мм | від 208 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 07-0312 125 мм | від 282 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 07-0320 200 мм | від 434 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →