Струбцина Intertool HT-6014 50 мм
Intertool HT-6014 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-6014 50 мм
Усі ціни 7 →Intertool Intertool HT-6014 | 75 грн. |
Струбцина тип "G" 2", довжина 50мм INTERTOOL HT-6014 | 175 грн. |
Струбцина тип "G" 2", довжина 50мм INTERTOOL HT-6014 | 75 грн. |
Струбцина INTERTOOL 50мм (HT-6014) | 75 грн. |
Струбцина тип "G" 2", довжина 50 мм INTERTOOL HT-6014 (83297) | 75 грн. |
Струбцина тип "G" 2", довжина 50мм INTERTOOL HT-6014 | 83 грн. |
Струбцина G-тип Intertool 2" 50 мм (HT-6014) | 75 грн. |
Модификації Intertool HT-6014
Ціни на Intertool HT-6014 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-6014 50 мм | від 75 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool HT-6015 75 мм | від 115 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool HT-6016 100 мм | від 165 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-6017 125 мм | від 189 грн. | 7 пропозицій | ||
Intertool HT-6018 150 мм | від 269 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →