Струбцина Master Tool 07-0400 150 мм
Фото 7 |
Master Tool 07-0400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 07-0400 150 мм
Струбцина быстрозажимная MASTERTOOL 150мм (07-0400) | 208 грн. |
Струбцина столярна автоматична Mastertool 800Н 150 x 60 мм (07-0400) | 229 грн. |
Струбцина столярна автоматична MasterTool GM 150*60 мм, 800Н (Арт.: 07-040 | 229 грн. |
Струбцина столярна MASTERTOOL автоматична 150х60 мм 800Н 07-0400 | 329 грн. |
Струбцина столярна MASTERTOOL автоматична 150х60 мм 800Н 07-0400 | 229 грн. |
Модификації Master Tool 07-0400
Ціни на Master Tool 07-0400 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 07-0400 150 мм | від 208 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 07-0401 200 мм | від 242 грн. | 3 пропозиції | ||
Master Tool 07-0403 300 мм | від 269 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →