Струбцина Intertool HT-6022 200 мм
Фото 7 |
Intertool HT-6022 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-6022 200 мм
Усі ціни 9 →Intertool Intertool HT-6022 | 189 грн. |
Струбцина автомат 200x60 мм INTERTOOL HT-6022 | 289 грн. |
Струбцина-автомат 200 x 60мм INTERTOOL HT-6022 | 165 грн. |
Струбцина автомат 200x60мм INTERTOOL HT-6022 | 209 грн. |
Струбцина автоматична 60х200мм. (Intertool) HT-6022 | 192 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Intertool HT-6022
Ціни на Intertool HT-6022 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-6020 150 мм | від 155 грн. | 17 пропозицій | ||
Intertool HT-6022 200 мм | від 165 грн. | 16 пропозицій | ||
Intertool HT-6023 300 мм | від 175 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →