Струбцина Stark 511064152 150 мм
Фото 4 |
Stark 511064152 150 мм450 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark 511064152 150 мм
Усі ціни 9 →Струбцина быстрозажимная Stark 152 мм (511064152) | 318 грн. |
Зажим Старк 60х150 мм (511064152) 511064152 | 337 грн. |
Струбцина Stark 60х150 мм (511064152) 511064152 | 318 грн. |
Stark Струбцина быстрозажимная STARK 60х150 мм (511064152) 511064152 | 369 грн. |
Струбцина Stark 60х150 мм (511064152) | 365 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Stark 511064152
Ціни на Stark 511064152 |
---|---|---|---|---|
Stark 511064152 150 мм | від 318 грн. | 10 пропозицій | ||
Stark 511064457 450 мм | від 331 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →