Лазерний далекомір Master Tool 30-0960
Фото 5 |
Master Tool 30-0960 40 м60 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 30-0960
Усі ціни 6 →Далекомір лазерний Mastertool 0.05-60 м 30-0960 | 2 208 грн. |
Дальномір лазерний MASTERTOOL GM 0.05-60м, 2мм/м, чохол (30-0960) | 2 208 грн. |
Дальномір лазерний MASTERTOOL до 60 м ± 2 мм/м пам'ять 30 клас лазера I IP | 2 208 грн. |
Далекомір лазерний MASTERTOOL 0.05-60 м 2 мм/м чохол 30-0960 | 2 206 грн. |
Далекомір лазерний Mastertool 0.05-60м 2мм/м чохол 30-0960 | 2 208 грн. |
Дальномір лазерний MASTERTOOL 0.05-60 м 2 мм/м чохол 30-0960 | 2 208 грн. |
Модификації Master Tool 30-0960
Ціни на Master Tool 30-0960 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 30-0940 | від 1 917 грн. | 13 пропозицій | ||
Master Tool 30-0960 | від 2 206 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →