Рівень Intertool MT-1266
Фото 4 |
Intertool MT-1266 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-1266
Усі ціни 9 →Intertool Intertool MT-1266 | 239 грн. |
Рівень з поворотною капсулою 600 мм, 3 вічка INTERTOOL МТ-1266 | 239 грн. |
Рівень з поворотною капсулою 600 мм, 3 капсули INTERTOOL MT-1266 | 339 грн. |
Рівень із поворотною капсулою INTERTOOL 600мм (MT-1266) | 239 грн. |
Рівень Intertool 600 мм із поворотною капсулою (MT-1266) | 239 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Intertool MT-1266
Ціни на Intertool MT-1266 |
---|---|---|---|---|
Intertool MT-1264 | від 136 грн. | 12 пропозицій | ||
Intertool MT-1266 | від 239 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool MT-1268 | від 236 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →