Тачка Master Tool 79-9845
Master Tool 79-9845 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 79-9845
Усі ціни 6 →Тачка садово-будівельна MASTER TOOL одноколісна 85л 180кг (79-9845) | 2 229 грн. |
Тачка садово-будівельна MasterTool 85л 79-9845 | 2 229 грн. |
Тачка садово-будівельна MasterTool GM 85 л/160, одноколісна (Арт.: 79-9845 | 2 229 грн. |
Тачка садово-будівельна одноколісна MASTERTOOL 85 л, 180 кг, D-2 (79-9845) | 2 340 грн. |
Тачка Mastertool садово-будівельна 85 л/160 одноколісна 79-9845 | 2 229 грн. |
Тачка одноколесная MASTER TOOL 79-9845 | 2 229 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →