Електрогенератор Matari MDA9500E-ATS
Matari MDA9500E-ATS без автозапуск (ATS)автозапуск (ATS) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matari 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matari.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matari MDA9500E-ATS
Усі ціни 15 →Дизельный генератор MATARI MDA9500E-ATS | 81 000 грн. |
Дизельный генератор Matari MDA9500E-ATS 177051 | 81 000 грн. |
Генератор дизельний Matari MDA9500E-ATS 101325-140 | 81 000 грн. |
Дизельний генератор Matari MDA 9500E-ATS АКЦІЯ: ЗНИЖКА АБО 50л палива+ олі | 67 000 грн. |
Дизельний генератор Matari MDA9500E-ATS | 70 250 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Matari MDA9500E-ATS
Ціни на Matari MDA9500E-ATS |
---|---|---|---|---|
Matari MDA9500E | від 58 000 грн. | 15 пропозицій | ||
Matari MDA9500E-ATS | від 67 000 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →