Електрогенератор Matari MH11000EA-ATS
Matari MH11000EA-ATS без автозапуск (ATS)автозапуск (ATS) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matari 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matari.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matari MH11000EA-ATS
Усі ціни 11 →Бензиновый генератор Matari MH11000EА-ATS 156282 | 56 000 грн. |
Генератор бензиновий Matari MH11000EA-ATS 101325-125 | 56 000 грн. |
Бензиновий генератор Matari MН11000EА-ATS АКЦІЯ : ЗНИЖКА або ПОДАРУНОК. ДЗ | 46 900 грн. |
Бензиновий генератор Matari MH11000EA-ATS | 48 500 грн. |
Бензиновый генератор MATARI MH11000EA-ATS с АВР максимальная мощность 8,5 | 56 000 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Matari MH11000EA-ATS
Ціни на Matari MH11000EA-ATS |
---|---|---|---|---|
Matari MH11000EA | від 37 650 грн. | 19 пропозицій | ||
Matari MH11000EA-ATS | від 46 900 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →