Електрогенератор Matari MH5000E
Фото 7 |
Matari MH5000E |
|
Бензиновий генератор для обслуговування навантаження не більше 3 кВт. Оснащений 4-тактним двигуном із робочим об'ємом 224 см³, який споживає близько 0.9 л за годину роботи (при навантаженні, що відповідає 60% від паспортної потужності). У генератора Matari MH5000E є електростартер та акумуляторна батарея, що забезпечують запуск ДВЗ без фізичних зусиль з боку користувача. Споживачі електроенергії підключаються за допомогою двох розеток на передній панелі. Автоматичний регулятор (AVR) підтримує стабільну напругу, не допускаючи значних стрибків та просадок при зміні навантаження. У апарату є відкидна рукоятка та колеса, що дозволяють легко переміщати 55-кг генератор по ділянці або будівельному майданчику.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matari 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matari.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matari MH5000E
Усі ціни 21 →Бензиновый генератор Matari MH5000E MMH-05 | 23 000 грн. |
Генератор бензиновый Matari MH5000E | 21 500 грн. |
Бензиновый генератор Matari MH5000E 156272 | 21 500 грн. |
Генератор бензиновий Matari MH5000E 101325-115 | 21 500 грн. |
Бензиновий генератор Matari MH5000E АКЦІЯ : ЗНИЖКА або ПОДАРУНОК. ДЗВОНІТЬ | 18 250 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →