Матрац Latona Prime Emerald Smart 120x190
від 1 940 до 2 086 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:4 см |
Модифікації Latona Prime Emerald Smart 17
Характеристики
Latona Prime Emerald Smart 120x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Emerald Smart 120x190
Сортувати
Топпер Highfoam Emerald Smart 120х190 | 1 940 грн. |
Топпер Highfoam Emerald Smart 120х190 см (EVR-5216) | 2 086 грн. |
Топпер-футон Emerald Smart 120x190 | 2 086 грн. |
Тонкий матрац-топер Highfoam Emerald Smart 120х190 см (4820000761598) | 2 086 грн. |
Топпер HighFoam Emerald Smart 120x190 | 2 085 грн. |
Тонкий Матрац Acat Футон Emerald Smart 120x190 см (46638) | 1 987 грн. |
Закрити
Рекомендуємо