Матрац Matroluxe Latex 90х190
Фото 4 | від 18 027 до 24 920 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:низька (1) Навантаження:до 110 кг Висота:17 см |
Модифікації Matroluxe Latex 14
Характеристики
Matroluxe Latex 90х190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Matroluxe Latex 90х190:
- Чохол — стрейч-жаккард глибокої прошивки, на блискавці
- Повітропроникний
- Гігроскопічний
Де купити Matroluxe Latex 90х190
Matroluxe Матрац Latex/Латекс Matroluxe 90x190 | 18 027 грн. |
Матрас Matroluxe Latex 90х190 | 23 173 грн. |
Матрац ортопедичний MatroLuxe Латекс дуал нью 90x190 см | 24 920 грн. |
Закрити
Рекомендуємо