Каталог   /   Дім і ремонт   /   Текстиль   /   Матраци   /   Matroluxe

Матрац Matroluxe Romance Desire 160x190

Фото - Матрац Matroluxe Romance Desire 160x190
Matroluxe Romance Desire 160x190
Тип
пружинний (незалежний)
Жорсткість
середня / висока (3/5), двобічний
Кількість шарів
8 шт.
Наповнювач
віскоеластик Natural Memory, піна Pillowy Top Foam та Comfort Layer, Or
Макс. навантаження (1 місце)
130 кг
Кількість пружин
256 шт./м2
Додатково
ефект пам'яті
антиалергенний / антибактеріальний
Країна-виробник
Україна
Висота
21 см
Офіційний сайт
matroluxe.com
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.

Купити Matroluxe Romance Desire 160x190

Матрас Matroluxe Romance Desire 160х190 + наматрасник

Матрас Matroluxe Romance Desire/Дизае Модель Matroluxe Desire гарантирует полноценный отдых и расслабление благодаря уникальному двойному пружинному блоку и инновационной пене. Независимые пружины позволяют равномерно распределить вес тела, а пена с эффектом памяти придает незаьываемый комфорт. Наполнение Romance Desire: - Green Memory... щеSpecial - Purple Memory Foam - Organic Protection - Grey Stone Foam - Mini Pocket Spring Special -
Mebelino.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
36 212 грн.

Матрац Matro (MatroLuxe) Desire/Дезайр 160х190 см (0001634275)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MTR З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
29 450 грн.

Матрац Matroluxe Romance Desire / Дезайр 160x190

Маркетплейс: Rozetka.ua  На добраніч З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
38 938 грн.

Матрац ортопедичний Matroluxe Desire 160x190 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Maxi-House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Matroluxe Romance Desire 160x190