Матрац Matroluxe Romance Desire 160x200
від 28 022 до 40 382 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 130 кг Висота:21 см |
Модифікації Matroluxe Romance Desire 14
Характеристики
Matroluxe Romance Desire 160x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Romance Desire 160x200
Сортувати
Матрас Matroluxe Romance Desire 160х200 | 32 384 грн. |
MatroLuxe Дизайр (1600х2000х210) 0001634281 | 28 022 грн. |
Матрац безпружинний MatroLuxe Romance Desire/Дезайр 160x200 (0001634281) | 40 370 грн. |
Матрац ортопедичний 160х200 MatroLuxe DESIRE | 40 382 грн. |
Матрац ортопедичний 160х200 MatroLuxe DESIRE | 40 372 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Desire двосторонній 160x200 см | 40 372 грн. |
Закрити
Рекомендуємо