Матрац Matroluxe Romance Romance 120x200
від 24 047 до 53 278 грн. Порівняти ціни 10 →Тип:безпружинний Жорсткість:низька / середня (1/3), двобічний Навантаження:до 130 кг Висота:23 см |
Модифікації Matroluxe Romance Romance 15
Характеристики
Matroluxe Romance Romance 120x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Romance Romance 120x200
Сортувати
Matroluxe Матрац Kiss/Кісс Romance Matroluxe 120x200 | 47 432 грн. |
Матрас Matroluxe Romance Romance 120х200 | 38 401 грн. |
Матрац ортопедичний 120х200 MatroLuxe ROMANCE | 47 884 грн. |
Matroluxe Матрац Desire/Дезайр Romance Matroluxe 120x200 | 33 754 грн. |
Matroluxe Матрац Delight/Делайт Romance Matroluxe 120x200 | 35 629 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо